Treningi personalne Jabłonna

Zapraszamy do Studio Treningu Personalnego DefendoGym w Jabłonnie k/Legionowa! 

Studio DefendoGym to przede wszystkim treningi personalne oraz treningi indywidualne systemów walki Defendo i Krav Maga.

Wykupując karnet na 10 treningów personalnych, możesz przyjść na trening z rodziną lub przyjaciółmi! Zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie lub w małej grupie do 4 osób, decyzja należy do Ciebie! 

Siłownia została wyposażona w osprzęt firmy Hoist Fitness oraz Marbo Sport. W strefie Cardio, znajdą Państwo do treningu aerobowego bieżnie i orbitrek. Do treningu wykorzystuję również taśmy treningowe TRX, piłki lekarskie i rehabilitacyjne, Bosu, KettleBels itp.

Zajęcia przebiegają w doskonałej atmosferze, o którą postaram się zadbać. Trening dobieram indywidualnie w zależności od celu i stopnia zaawansowania. Moją ofertę kieruję do wszystkich grup wiekowych, zarówno początkujących, zaawansowanych, jak również do seniorów. Dostosuję trening do Twoich możliwości, nauczę Cię prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, poprawię sprawność, motorykę i mobilność. Twój trening w końcu zacznie być efektywny, a Ty zapomnisz o bólach i kontuzjach. Największą wartością jest dla mnie samopoczucie moich Klientów. Cieszy mnie każdy wasz sukces, dlatego przykładam dużą wagę do odpowiedniej motywacji i dbam o to, abyście czuli się komfortowo zarówno w trakcie korzystania z moich usług, jak i na co dzień.

Zapraszam na trening!

Michał Dudkowski