Dziękuję, że poświęcasz czas aby dowiedzieć się czegoś o mnie. Jestem Trenerem Personalnym, Instruktorem Siłowni oraz instruktorem systemów walki Defendo i Krav Maga. Prowadzę również szkolenia strzeleckie z broni palnej.

W pracy trenera stawiam na bezpieczeństwo. Ogromną wagę przywiązuję do techniki wykonywanego ćwiczenia i prawidłowej postawy kręgosłupa, a każde ćwiczenie dostosowuje do poziomu zaawansowania. Do każdego podchodzę indywidualnie, a poprzez stały kontakt z klientem staram się budować przyjacielskie relacje.

Moje 15 letnie doświadczenie i wiedza, które wam chce przekazać do możliwość uniknąć wielu błędów początkujących i pozwoli doświadczyć prawdziwej metamorfozy. Trenuje zarówno mężczyzn jak i kobiety, ludzi w różnych przedziałach wiekowych. Bez względu na to czego oczekujesz od treningów jestem w stanie Ci to zapewnić.

Jestem osobą wymagającą, nie dam Ci się lenić. Zależy mi, abyś osiągnął swoje cele treningowe.

Moja przygoda? Od czego się zaczęło?

Ze sportem jestem związany odkąd pamiętam… od najmłodszych lat mama zaraziła mnie pływaniem i do tej pory będąc w wodzie czuję się jakby to było moje naturalne środowisko czyli jak ryba w wodzie. Później przyszedł czas na informatykę i sztuki walki. Najpierw było Karate w podstawówce, a później w szkole średniej, Aikido. Już wówczas w weekendy pracowałem na bramkach w klubach nocnych i dyskotekach. Przez ten cały czas wiele godzin spędzałem przed komputerem, bo było to moją drugą pasją, zaraz po sporcie. W wieku 20 lat poczułem spory ból pleców, a jak się okazało później, lekarz zdiagnozował u mnie skrzywienie kręgosłupa II stopnia, skoliozę. Było już za późno, aby wyprostować kręgosłup,a jedynym ratunkiem – wzmocnienie gorsetu mięśniowego, aby skrzywienie się nie pogłębiało. Tak zaczęła się moja przygoda z treningami na siłowni i kulturystyką, a było to w 2003 r. Od tamtej pory dzielę swój czas na wiele pasji: kulturystykę, sporty walki i informatykę. W 2007 r. mój przyjaciel zaraził mnie strzelectwem. Wygrana walka z moimi słabościami tj. wadą postawy i skoliozą pozwoliły mi zdobyć wiedzę i umiejętności aby pomoc i Wam.

Już trzy lata później w 2010 r. zdobyłem uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej – specjalność Samoobrona, a w roku następnym uprawnienia Instruktora Siłowni. Po zmianach prawnych i uwolnieniu zawodów w 2017 r otrzymałem dyplom ukończyłem kursu PFS Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni zgodne z międzynarodowymi standardami REPs.

Od 2011 roku jestem instruktorem Defendo Alliance (nowa nazwa Jyrki Saario Defendo) oraz Classic Krav Maga, które należą do grupy Saario Academy.

samoobrona Defendo classic krav maga Saario Academy

Historia systemu Defendo – Czym jest Defendo? Co to jest Defendo?

oraz

Historia systemu Krav Maga – Co to jest Krav Maga?

Treningi personalne prowadzę w Warszawie, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach: w klubie fitness, na siłowni oraz w domu podopiecznego, a w razie dobrej pogody również treningi w terenie.

Prowadzę również treningi indywidualne z systemów walki Defendo i Krav Maga.

Obecnie ze względów na zagrożenie epidemiologiczne COVID-19 treningi indywidualne prowadzę jedynie w Studio DefendoGym Jabłonna – Legionowo. W trakcie treningów są Państwo jedynie ze mną na sali.

PROMOCJA – W treningach personalnych oraz treningach indywidualnych Krav Maga lub Defendo może uczestniczyć od 1 do 4 osób w tej samej cenie !!! Przy 4 osobach cena za 1h treningu personalnego wynosi tylko 25 PLN / osoba. Możesz przyjść na trening z rodziną lub z przyjaciółmi. 

Certyfikaty

  • Instruktor Defendo Alliance S.T.A.R
  • Instruktor Defendo Blue level I – Techniki i Taktyka interwencji
  • Instruktor Krav Maga Classic
  • Instruktor Rekreacji Ruchowej – specjalność Samoobrona
  • Instruktor Rekreacji Ruchowej – specjalność Siłownia
  • ProFi Personal Trainer & Gym Instrucor
  • Instruktor TRX STC i FTC

Zaufaj mi, a zobaczysz, że poprawisz jakość swojego życia i poczujesz się dobrze we własnym ciele!