Kim jest trener personalny?

 

Trener personalny / osobisty posiada wiedzę, doświadczenie i umiejętności niezbędne do projektowania bezpiecznych i efektywnych programów treningowych. Uczy i pomaga ludziom w osiąganiu osobistych celów zdrowotnych i sprawnościowych.

To sprawia, że ​​trenerzy personalni są rozpoznawalni jako prawdziwi i aktywni uczestnicy procesu ustalania i osiągania celów indywidualnych swoich klientów. Rola trenera w sukcesach ich klientów jest coraz bardziej widoczna. Jednak niestety istnieje wiele zniekształconych poglądów na temat tego, co robi trener personalny i jak powinien wyglądać trener personalny.

Pasja, cel, troska i coaching – te cechy mają o wiele większy wpływ niż rozmiar bicepsa trenera. Nie znaczy to, że nie ma nic do powiedzenia na temat zewnętrznego wyglądu i dbania o „siebie”. Trenerzy osobiści wnikają głęboko w ludzkie bariery i motywacje do bycia aktywnymi.

 

Na czym polega trening personalny?

Trening personalny to ćwiczenie prowadzone przez profesjonalistów, z naciskiem na indywidualne potrzeby i życzenia klienta. Dzięki osobistemu trenerowi możesz osiągnąć swój cel bezpiecznie, sprawnie i jak najszybciej.

W przypadku długotrwałego treningu jesteś stale monitorowany przez swojego osobistego trenera i dlatego Twoje treningi są dostosowane do twoich potrzeb zdrowotnych, dzięki czemu możesz osiągnąć najszybsze wyniki.

Podczas pracy z trenerem odkryjesz wiele korzyści z niestandardowego programu ćwiczeń specjalnie dla Ciebie. Być może chcesz schudnąć, zbudować mięśnie lub po prostu wyglądać i czuć się lepiej, Trener osobisty nie zgaduje, on wie co zrobić abyś osiągnął swój cel.

Jest dobrze znanym faktem, że większość ludzi zaczyna i przestaje ćwiczyć regularnie. Najczęstszą tego przyczyną jest brak wiedzy, brak motywacji, brak wyników, brak komfortu w klubie zdrowia itp. Spójrzmy prawdzie w oczy … Nie jest twoim zadaniem wiedzieć, jak ćwiczyć.

Pozwól, aby Twój trener zaplanował trening i nauczył Cię tego, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć swoje cele. Są to godzinne prywatne sesje na siłowni, które są specjalnie przygotowane przez trenera w celu zaspokojenia twoich potrzeb. Będą pouczające, dokładne, motywujące, a przede wszystkim bezpieczne! Gorąco polecamy tę usługę dla wszystkich. Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele w jak najkrótszym czasie.