Treningi personalne Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki

 

Skorzystaj z mojej oferty – treningu personalnego / osobistego. Moja propozycja jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących jak i już trenujących, dla każdego komu zależy na zgrabnej sylwetce, zachowaniu młodości ducha i ciała, sprawności, kondycji i sile.

 

Co mogę zaproponować w ramach współpracy?

Przede wszystkim pomogę Ci osiągnąć Twoje cele treningowe tak abyś nie miał kontuzji. Pokażę jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, ułożę specjalnie dla Ciebie plan treningowy i zmotywuję do ciężkiej pracy. W dalszym etapie zadbam o Twoją dietę i suplementację. Zadbam o Twoje zdrowie i samopoczucie tak aby ta inwestycja była Twoją najlepszą decyzją.

1. MotywacjaWiększość z nas pracuje ciężej w obecności innych. Posiadanie trenera u twojego boku może dostarczyć ci otuchy, energii i motywacji, których potrzebujesz, by szybko rozpocząć swoją rutynę treningową. Pomogę Ci w ustaleniu celów, opracowaniu planu ich realizacji i świętowaniu dnia, w którym je osiągniesz.

2. SpójnośćCzy trudno jest trzymać się programu lub nawyku? Pomogę Ci pokonać wszystkie wymówki, których możesz użyć, aby uniknąć zaangażowania w ćwiczenia. O wiele trudniej jest opuścić zajęcia, gdy wiesz, że ktoś na ciebie czeka.

3. PrzejrzystośćJest dużo mylnych informacji w internecie. Zjedz to, nie to. Cardio przed lub po treningu siłowym? Pomogę Ci znaleźć wiarygodne informacje i wskażę kierunek. Dzięki czemu nie będzie potrzeby zgadywania i zastanawiania się, a całą swoją energię wykorzystasz do osiągnięcia swoich celów treningowych.

4. ZaufanieSiłownia może być przytłaczająca. Praca z trenerem pozwala nabrać pewności siebie, jak wykonywać ćwiczenia, korzystać z maszyn i poruszać się po obiekcie. Po kilku sesjach poczujesz się gotowy do samodzielnego zajęcia się siłownią. Co więcej, wzmocnienie ego podczas ćwiczeń może promować silniejszą wiarę w siebie i poczucie własnej skuteczności, co może pomóc ci trzymać się programu ćwiczeń przez dłuższy czas.

5. Bez kontuzji – Dzięki pracy z trenerem unikniesz kontuzji, będziesz miał pewność że ćwiczenia i ruchy które wykonujesz są bezpieczne i skuteczne.  Poświęcenie czasu na naukę odpowiedniej techniki ćwiczeń może poprawić wyniki i zapobiegać uciążliwym urazom.

6. Trening, a chorobyTrening skutecznie zapobiega i leczy wiele powszechnych chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, choroby serca i nadciśnienie. Jednak ćwiczenie z chorobą wymaga dodatkowych środków ostrożności. Pomogę Tobie ułożyć plan treningowy, który zapewni Twoje bezpieczeństwo i zapewni pozytywne wrażenia z ćwiczeń.

7. Trening, a wiekNasze ciała zmieniają się wraz z wiekiem. Być może ćwiczenia, których używałeś, nie działają już z twoim ciałem, a może przestałeś widzieć rezultaty? Pomogę Ci w dostosowaniu programu treningowego, odpowiedniego dla Twojego wieku, co pozwoli zachować funkcjonalność i siłę.

8. ZABAWAWierzcie lub nie, ćwiczenia mogą być przyjemne. Sprawię, że ćwiczenia będą skuteczne i przyjemne. Trening grupowy lub kumpel może być świetnym sposobem na zwiększenie radości, uprawianie sportu i skorzystanie z moich usług po niższej cenie. Po prostu praca z trenerem, może zapewnić ci więcej satysfakcji z twoich treningów.

9. OSZCZĘDNOŚĆ – Treningi w małych grupach od 1 do 4 osób przy tej samej cenie za trening. Możesz przyjść na trening z rodziną i przyjaciółmi, a zapłacisz tyle samo za 1h treningu.

 

Nigdy nie jest za późno na Twoją przemianę!

 

Trening personalny / osobisty pod moim okiem to szybka droga do Twojej metamorfozy 🙂

 

Zapraszam wszystkich do współpracy w okolic Warszawy, Legionowa i Nowego Dworu Mazowieckiego.

 

 

Rodzaje treningów:

Treningi personalne Jabłonna 

Obecnie ze względów na zagrożenie epidemiologiczne COVID-19 treningi indywidualne prowadzę jedynie w Studio DefendoGym Jabłonna. W trakcie treningów są Państwo jedynie ze mną na sali.

PROMOCJA – W treningach personalnych oraz treningach indywidualnych Krav Maga lub Defendo może uczestniczyć od 1 do 4 osób w tej samej cenie !!! Przy 4 osobach cena za 1h treningu personalnego wynosi tylko 25 PLN / osoba. Możesz przyjść na trening z rodziną lub z przyjaciółmi.

 

Trening personalny w klubie jak i w domu u klienta trwa ok 60 minut.

Cennik nie zawiera cen wejściówek do klubu sportowego.
Podane ceny są cenami netto.

 

Treningi prowadzę obecnie w :

 

  • Studio Treningów Personalnych DefendoGym ul. Słoneczna Polana, Jabłonna – Legionowo
  • Trening w terenie (Outdoor)
  • Trening w Twoim domu
  • Trening w Twoim Klubie Fitness po wcześniejszym uzgodnieniu.
  • CityFit Targówek ul.Głębocka 13, Warszawa przy Centrum Handlowym Atrium Targówek
  • HOLI Gym & Fitness ul. Młodzieżowa 1, Nowy Dwór Mazowiecki

 

Trening Personalny to droga do Twojego sukcesu !