Treningi indywidualnych Krav Maga, Defendo w Legionowie, Warszawie i Nowym Dworze Mazowieckim

 

Skorzystaj z mojej oferty – treningu samoobrony w systemie walki wręcz Krav Maga lub Defendo. Moja propozycja jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących jak i już trenujących sztuki walki, dla każdego komu zależy na zdobyciu umiejętności realnej walki wręcz w krótkim czas. Treningi sztuk walk to lepsza kondycja, sposób na odchudzanie i na poprawę siły, szybkości oraz wytrzymałości.

Defendo by Jyrki Saario
classic krav maga
samoobrona Defendo
Saario Academy

Co mogę zaproponować w ramach współpracy?

Dla niektórych osób udział w cotygodniowych zajęciach może nie być możliwy, wtedy treningi indywidualne są idealnym rozwiązaniem. Jeśli nie masz czasu aby pójść na zajęcia grupowe i chciałbyś trenować we własnym domu pod okiem instruktora czy też nie masz nic przeciwko treningowi na świeżym powietrzu to jest idealne rozwiązanie dla Ciebie. Podczas treningów indywidualnych trenujemy w tempie, które Ci odpowiada lub Tobie i przyjacielowi. Możemy skupić się na konkretnym zestawie technik. Jest to też również świetny dodatek do regularnych zajęć grupowych jak i przygotowania do egzaminów na wyższe stopnie.

 

Zajęcia indywidualne Krav Maga, Defendo – Warszawa, Legionowo i Nowy Dwór Mazowiecki to najszybszy sposób do nauki realnej samoobrony w krótkim czasie. Zapraszam do współpracy.

Treningi personalne Jabłonna

Obecnie ze względów na zagrożenie epidemiologiczne COVID-19 treningi indywidualne prowadzę jedynie w Studio DefendoGym Jabłonna. W trakcie treningów są Państwo jedynie ze mną na sali.

PROMOCJA – W treningach personalnych oraz treningach indywidualnych Krav Maga lub Defendo może uczestniczyć od 1 do 4 osób w tej samej cenie !!! Przy 4 osobach cena za 1h treningu personalnego wynosi tylko 25 PLN / osoba. Możesz przyjść na trening z rodziną lub z przyjaciółmi.

Trening indywidualny w klubie jak i w domu u klienta trwa ok 60 minut.

Cennik nie zawiera cen wejściówek do klubu sportowego.
Podane ceny są cenami netto.

 

Treningi prowadzę obecnie w :

  • Studio Treningów Personalnych DefendoGym ul. Słoneczna Polana, Jabłonna – Legionowo
  • Trening w terenie (Outdoor)
  • Trening w Twoim domu
  • Trening w Twoim Klubie Fitness po wcześniejszym uzgodnieniu.
  • Aplauz Fitness Klub ul.Radiowa 1a, Bemowo

Bądź bezpieczny! Naucz się realnej samoobrony w krótkim czasie!